Hopp til innhold Hopp til hovedmeny

Fræna VGS > Om skolen > Kontaktlærere 2019-2020

Kontaktlærere 2019-2020

Alternativ opplæring AOA Solheim Tone 93681751 tone.solheim@mrfylke.no
  AOB Wiik Lise 99236303 lise.wiik@mrfylke.no
Helse- og oppvekstfag 1HO1  Frisnes Solbjørg 90869344 solbjorg.frisnes@mrfylke.no
  1HO2 Opdahl Amund 46787700 amund.opdahl@mrfylke.no
Naturbruk 1NA1

Leren Tore K.

(Rød Nils Åge)

40895484

(48208180)

tore.kristian.s.leren@mrfylke.no

niaroed@online.no

  1NA2 Nygård Tom Rune 90147353 tom.rune.nygard@mrfylke.no
Restaurant- og matfag 1RM1 Jegthaug Tove 47326655 tove.jegthaug@mrfylke.no
Studiespesialiserende 1ST1 Naas Sigrid 91520655 sigrid.naas@mrfylke.no
  1ST2 Harstad Lillian 91579123 lillian.harstad@mrfylke.no
Teknikk og ind. produksjon 1TP1 Farstadvoll Peder Arne 41247957 peder.arne.farstadvoll@mrfylke.no
  1TP2

Urdshals Bjørn Helge

(Pettersen Alf)

99469426

(90209048)

bjorn.helge.urdshals@mrfylke.no

alf.a.pettersen@mrfylke.no

Yrkes- og Studiekompetanse 1YSK Dale Anna 41615199 anna.dale@mrfylke.no
Akvakultur 2AKV Storholm Gro 40463836 gro.storholm@mrfylke.no
Arbeidsmaskiner 2AR Bolli Jostein Andre 90636020 jostein.andre.bolli@mrfylke.no
Fiske og fangst 2FF

Drågen Ronny

(Thomassen Kjell)

97500952

(93262254)

ronny.dragen@mrfylke.no

kjell.thomassen@mrfylke.no

Helsearbeiderfag 2HOA Bjerkeseth Ingrid Heggdal 41605047 ingrid.heggdal.bjerkeseth@mrfylke.no
Barne- og ungdomsarbeiderfag 2HOB Breivik Rigmor Hjelset 92695955 rigmor.hjelset.breivik@mrfylke.no
Kjemiprosess 2KJP Næsset Rolf Erik 40108481 rolf.erik.nesset@mrfylke.no
Kokk-og servitørfag 2RM1 Grasdal Roger 41002383 roger.grasdal@mrfylke.no
Studiespesialiserende VG2 2ST1 Nordeide Ida Marie 95488093 ida.marie.nordeide@mrfylke.no
  2ST2 Aspås Ola 93644104 ola.aspas@mrfylke.no
Yrkes- og studiekompetanse 2YSK Eide Marit Birgitte 48120995 marit.birgitte.eide@mrfylke.no
Anleggsmaskinmekanikerfaget 3AR Helseth Kristian 97183409 kristian.helseth@mrfylke.no
Påbygging til generell studiekomp. for YF  3PB1 Røysum Rannveig Grøtta 45422894 rannveig.grotta.roysum@mrfylke.no
  3PB2 Farstadvoll Vegard 95450780 vegard.farstadvoll@mrfylke.no
Studiespesialiserende VG3 3ST1 Grønvik Anne Kringstad 98073363 anne.kringstad.gronvik@mrfylke.no
  3ST2 Reineck Hilde Sagen 94863750 hilde.sagen.reineck@mrfylke.no
Yrkes- og studiekompetanse 3YSK Tjelle Erlend Magnus 99048751 erlend.magnus.tjelle@mrfylke.no