Hopp til innhold Hopp til hovedmeny

Fræna VGS > Om skolen > Kontaktlærere 2018-2019

Kontaktlærere 2018-2019

Alternativ opplæring AOA Wiik Lise 92236303 lise.wiik@mrfylke.no
Helse- og oppvekstfag 1HO1  Opdahl Amund 46787700 amund.opdahl@mrfylke.no
  1HO2 Jansen Hilde Gadøy 90961809 hilde.gadoy.jansen@mrfylke.no
Naturbruk 1NA1 Teistklub Stian Magne 41514671 stian.teistklub@mrfylke.no
  1NA2 Leren Tore K. 40895484 tore.leren@mrfylke.no
Restaurant- og matfag 1RM1 Grasdal Roger 41002383 roger.grasdal@mrfylke.no
Studiespesialiserende 1ST1 Meringdal Kristoffer 97148222 kristoffer.meringdal@mrfylke.no
  1ST2 Aspås Ola 93644104 ola.aspas@mrfylke.no
Teknikk og ind. produksjon 1TP1 Farstadvoll Peder Arne 41247957 peder.arne.farstadvoll@mrfylke.no
  1TP2 Urdshals Bjørn Helge 99469426 bjorn.helge.urdshals@mrfylke.no
Yrkes- og Studiekompetanse 1YSK Hosking Tone 99329521 tone.hosking@mrfylke.no
Akvakultur 2AKV Stølen Åsta Bergmann 99756351 asta.bergman.stolen@mrfylke.no
Arbeidsmaskiner 2AR Bolli Jostein Andre 90636020 jostein.andre.bolli@mrfylke.no
Fiske og fangst 2FF Drågen Ronny 97500952 ronny.dragen@mrfylke.no
Helsearbeiderfag 2HOA Bjerkeseth Ingrid Heggdal 71283716 ingrid.heggdal.bjerkeseth@mrfylke.no
Barne- og ungdomsarbeiderfag 2HOB Breivik Rigmor Hjelset 92695955 rigmor.hjelset.breivik@mrfylke.no
Kjemiprosess 2KJP Næsset Rolf Erik 40108481 rolf.erik.nesset@mrfylke.no
Kokk-og servitørfag 2RM1 Jegthaug Tove 47326655 tove.jegthaug@mrfylke.no
Studiespesialiserende VG2 2ST1 Grønvik Anne Kringstad 98073363 anne.kringstad.gronvik@mrfylke.no
  2ST2 Reineck Hilde 94863750 hilde.sagen.reineck@mrfylke.no
Yrkes- og studiekompetanse 2YSK Eide Marit Birgitte 71283724 marit.birgitte.eide@mrfylke.no
Anleggsmaskinmekanikerfaget 3AR Helseth Kristian 97183409 kristian.helseth@mrfylke.no
Påbygging til generell studiekomp. for YF  3PB1 Røysum Rannveig Grøtta 45422894 rannveig.grotta.roysum@mrfylke.no
  3PB2 Åbø Karl Magnus 99521238 karl.magnus.abo@mrfylke.no
Studiespesialiserende VG3 3ST1 Gule Berna 90651212 berna.gule@mrfylke.no
  4YSK Tjelle Erlend Magnus 99048751 erlend.magnus.tjelle@mrfylke.no
Helsearbeiderfag for voksne HOVM Hoem Monica Renate 47333904 monica.renate.hoem@mrfylke.no